БОРОШНО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

від лідера борошномельної галузі

БОРОШНО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

від лідера борошномельної галузі

Про компанію

Ми являємось передовим підприємством на ринку борошномельного виробництва. Основними напрямками нашої діяльності є виробництво високоякісного борошна та манної крупи.

Гарантія високої якості і безпеки продукції досягається шляхом впровадження і функціонування системи управління якістю і безпекою харчових продуктів відповідно до сучасних норм і стандартів. Під час виробництва ми дотримуємось усіх вимог ДСТУ ISO 9001: 2009 та ДСТУ ISO 22000: 2007. Продукція нашого підприємства не містить ГМО та інших шкідливих харчових добавок.

Продукція нашого підприємства виготовляється із дотриманням всіх технічних умов згідно з чинним законодавством, вимог нормативних документів, санітарних норм і правил, що дозволяє забезпечити досягнення позицій лідера на вітчизняному ринку і ринках країн СНД.

Наші переваги

Вінницький комбінат хлібопродуктів №2 - флагман української борошномельної промисловості. За результатами 2017 – 2016 р. компанія посідає 1 місце в Україні за обсягом виробництва борошна та увійшла до трійки найбільших вітчизняних експортерів цього продукту.

Борошно ТМ «Вінницький Млинар» користується популярністю та прихильністю у споживачів Центральної, Південної та Західної України, що робить нашу продукцію доступнішою далеко за межами місця її виробництва

Висока якість продукції підприємства підтверджується численними сертифікатами відповідності та протоколами регулярних лабораторних досліджень. ISO 22000:2007, HACCP

Завдяки якості та стабільності роботи ТОВ «ВКХП №2» маємо багаторічний успішний досвід співпраці з найкращими виробниками хліба та кондитерських виробів України.

Широкий асортимент продукції ТМ «Вінницький млинар», здатний задовільнити самого вибагливого споживача. Наявні фасування – 1, 2, 5, 10, 25, 50 кг.

Завдяки стабільно високій якості продукції, компанія має розгалужену географію експорту. Продукція ВКХП№2 експортується у більше ніж 15 країн світу.
 

Доставка продукції здійснюється завдяки особистому транспорту (борошновозами) так і при потребі здійснюємо пошук автотранспорту для поставки товару клієнтові по всій Україні.

Оптимально побудована логістика поставок сировини дозволяє комбінату працювати у цілорічному режимі. 

Новини
14 травня 20, 15:12
 Оголошення Про результати проведення  Конкурсу  з відбору суб’єктів аудиторської...
7 травня 20, 12:14
Оголошення про Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для...
4 вересня 18, 14:16
Шановний колего! Звертаємося до Вас як до майбутнього члена нашої команди. На сьогоднішній день наша...
30 червня 17, 16:25
В червні 2017 року на території підприємства було прийняте рішення про створення фірмового магазину....
Контакти
23240, Україна,
 Вінницька область, Вінницький район,
 смт Десна, вул. Гагаріна, 6б.
Приймальна:
Керівник відділу збуту (внутрішній ринок):
-Юрій Марющенко
Відділ закупівлі сировини
Керівник відділу збуту (експорт):
-Вадим Духанін
Відділ збуту готової продукції:
(відділ збуту готової продукції)
(відділ закупівлі сировини)
(транспортні питання)
(кадрові питання)
(секретар)
Україна, Вінницька область,
Вінницький район, смт Десна, вул. Гагаріна, 6б.