Вінницький Млинар — Традиційна якість

img

БОРОШНО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

від лідера борошномельної галузі

img

БОРОШНО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

від лідера борошномельної галузі

img

БОРОШНО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

від лідера борошномельної галузі

img
Про компанію

Ми являємось передовим підприємством на ринку борошномельного виробництва. Основними напрямками нашої діяльності є виробництво високоякісного борошна та манної крупи.

Гарантія високої якості і безпеки продукції досягається шляхом впровадження і функціонування системи управління якістю і безпекою харчових продуктів відповідно до сучасних норм і стандартів. Під час виробництва ми дотримуємось усіх вимог ДСТУ ISO 9001: 2009 та ДСТУ ISO 22000: 2007. Продукція нашого підприємства не містить ГМО та інших шкідливих харчових добавок.

Продукція нашого підприємства виготовляється із дотриманням всіх технічних умов згідно з чинним законодавством, вимог нормативних документів, санітарних норм і правил, що дозволяє забезпечити досягнення позицій лідера на вітчизняному ринку і ринках країн СНД.

img
Наші переваги

Вінницький комбінат хлібопродуктів №2 - флагман української борошномельної промисловості. За результатами 2017 – 2016 р. компанія посідає 1 місце в Україні за обсягом виробництва борошна та увійшла до трійки найбільших вітчизняних експортерів цього продукту.

Борошно ТМ «Вінницький Млинар» користується популярністю та прихильністю у споживачів Центральної, Південної та Західної України, що робить нашу продукцію доступнішою далеко за межами місця її виробництва

Висока якість продукції підприємства підтверджується численними сертифікатами відповідності та протоколами регулярних лабораторних досліджень. ISO 22000:2007, HACCP

Завдяки якості та стабільності роботи ТОВ «ВКХП №2» маємо багаторічний успішний досвід співпраці з найкращими виробниками хліба та кондитерських виробів України.

Широкий асортимент продукції ТМ «Вінницький млинар», здатний задовільнити самого вибагливого споживача. Наявні фасування – 1кг, 2 кг, 5 кг, 10 кг, 25 кг, 50 кг.

Завдяки стабільно високій якості продукції, компанія має розгалужену географію експорту. Продукція ВКХП№2 експортується у більше ніж 15 країн світу.
 

Доставка продукції здійснюється завдяки особистому транспорту (борошновозами) так і при потребі здійснюємо пошук автотранспорту для поставки товару клієнтові по всій Україні.

Оптимально побудована логістика поставок сировини дозволяє комбінату працювати у цілорічному режимі. 

Новини
img
27 листопада 23, 10:42
Оголошення про результати проведення Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть...
img
15 листопада 23, 16:33
Оголошення про Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності
img
25 вересня 23, 15:54
Оголошення про Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності
img
9 червня 23, 16:15
Фінансова звітність станом на 31 грудня 2022 року та за період, що закінчився на зазначену дату
img
11 листопада 22, 11:03
Оголошення про результати проведення Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть...
img
31 жовтня 22, 14:31
Оголошення про Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для...
img
29 липня 22, 16:20
Фінансова звітність станом на 31 грудня 2021 року та за період, що закінчився на зазначену дату
img
20 жовтня 21, 15:34
Оголошення про результати проведення Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть...
img
5 жовтня 21, 14:23
Оголошення про Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для...
Контакти
23240, Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт Десна, вул. Лесі Українки, 6б.
Приймальна:
Начальник відділу закупівлі сировини
-Максим Шапоренко
Відділ матеріально-технічного забезпечення
Начальник відділу експорту готової продукції:
-Юрій Вінтонів
Відділ збуту готової продукції:
Гаряча лінія: 0-800-50-53-20
(відділ збуту готової продукції)
(відділ експорту готової продукції)
(відділ закупівлі сировини)
(транспортні питання)
(кадрові питання)
(секретар)
img
img
Україна, Вінницька область,
Вінницький район, смт Десна, вул. Гагаріна, 6б.

Вінницький млинар — виробник борошна №1

Наша компанія вже багато років займається реалізацією високоякісного борошна, адже здавна воно було та є для українців чи не найбільшою цінністю. Ми пропонуємо клієнтам купити борошно справжнього українського виробництва виготовлене з душею.

«Вінницький Млинар» - це бренд, якому довіряють. Наша продукція відповідає усім міжнародним стандартам та нормам, а також виготовляється виключно із якісної та, головне, безпечної сировини. Окрім того, ми пишаємося ще й чистотою власних продуктів, адже вони виготовляються без жодних хімічних домішок. Ми з самого початку сфокусувалися на якості, тому наші борошно та гречка одні з найкращих на вітчизняному ринку.

Ми працюємо для того, щоб кожен зміг купити борошно Вінниця не тільки у роздріб, але й гуртом за доступною ціною. Ми турбуємось про кожного клієнта. Ми завжди відкриті, тому запрошуємо до співпраці кондитерські підприємства, виробників напівфабрикатів, пекарні та кулінарії.

Обирайте ідеальне та довершене борошно разом з нами.

Читати повністю

Борошно, це такий продукт, в якому завжди буде відчуватися потреба. Складно уявити справну господиню, яка не використовує борошно. Адже з нього можна приготувати безліч смачних, запашних страв, створювати справжні кулінарні шедеври. Тому борошно опт ціна Вінниця прийнятна, користується попитом у приватних осіб, підприємств, які займаються виготовленням на подальший продаж напівфабрикатів, кулінарної продукції, хлібобулочних виробів. Щоб мати достатньо енергії на активний відпочинок, розваги або роботу, потрібно повноцінно харчуватися, що не можливо зробити не додавши до раціону продукти, до складу яких входить борошно. якісної сировини можна приготувати класичні або авторські страви.

  • Це хліб, булочки, торти та пироги, печиво, пряники, оладки та млинці.
  • Пельмені, вареники та галушки.
  • Несолодка випічка, така як піца, деруни, запіканки.
  • Наявність, такого продукту як борошно оптом ціна в Вінниці розумна, дасть змогу створити соуси до різних страв, кляр для котлет, риби та тефтелів.

Ще у давнину, для людини борошно було ледь не головним продуктом, адже дозволяло приготувати безліч страв, наявність яких на столі свідчила про достаток у будинку. Маючи цей продукт, людина не голодувала, адже завжди могла приготувати щось смачненьке та поживне.

Борошно оптом від виробника в Вінниці: його переваги та особливості виготовлення

Згідно з висновком досліджень, виробництво борошна розпочалося ще задовго до нашої ери. Людство навчилося брати зерна злакових культур, та перемелювало їх до стану порошку між жорен з каменю. Пізніше з’явилися перші млини, які були примітивні, та не могли виготовляти за раз багато продукції. Зараз є можливість молоти борошно у великих масштабах, що з успіхом й робить наша компанія, залюбки таким чином годуючи українців. Якщо вінницьке борошно купити оптом від виробника, можна відчути його аромат, ніжну та однорідну текстуру, без всіляких домішок та часточок сміття. До його складу входить клітковина, яка необхідна для стабільної роботи кишківника, ферменти, мінеральні речовини, білки та вітаміни. Саме з компонентами зв’язана цінність продукту для організму людини.

  • Прискорюється обмін речовин, що в свою чергу перешкоджає появі жирових відкладень.
  • Краще функціонує сердцево-судинна система, якщо замовити борошно оптом з доставкою по Україні, та регулярно його вживати помірними порціями у вигляді страв.
  • Профілактика атеросклерозу та цукрового діабету.
  • Покращення роботи головного мозку.
  • Становиться ліпшим стан волосся, кісток, нігтів та шкіри.

Де купити борошно оптом в Україні Вінницька область?

Наша компанія займається реалізацією товару у той кількості, яка потрібна замовнику. Переважно, це малий чи великий опт, в залежності від масштабів підприємства, що займається виготовленням страв та напівфабрикатів. Борошно виробляється на сучасному обладнанні, відповідно до міжнародних технологій та норм. Сировина вирощується на екологічно чистих ділянках, вдалині від промислових підприємств, доріг та міст. Ми перевіряємо сировину на предмет якості на всіх етапах виробництва, щоб покупці мали змогу придбати бездоганний та сертифікаційний продукт. В нашому магазині ви можете ознайомитися с асортиментом компанії, вибрати відповідний варіант дивлячись на вигідну вартість борошна оптом у Вінниці. Замовляти товар можна на сайті комбінату, де вказані контактні данні. Чисту продукцію, яка не містить шкідливих добавок, розфасовують в упакування від 1 до 50 кг (оптом перший сорт та вищий сорт), щоб зручно було користуватися борошном, та безпечно перевозити за адресою замовника. 

Здійснюємо регулярне постачання нашої продукції через дистриб'юторів по регіонах України: